ספק מורשה משרד הביטחון: 11007367
 
סגור בשבתות וחגים
 

התקשרו עכשיו:

    054-6606991   |   08-9470898

פעילויות לילדים

חשוב לספק אתגרים לילדים כבר בגיל צעיר כדי לפתח מיומנויות חשיבה, כושר גופני וכן את היכולת לפתור בעיות בתוך זמן קצר. משום כך, בתי ספר שונים ברחבי הארץ משתדלים לארגן פעילויות לילדים כדי לחשוף אותם לכמה שיותר גירויים. בעידן הטכנולוגי שלנו שבו הילדים חשופים להשפעתם של המכשירים הסלולריים והמחשבים, ולכן טוב לארגן מדי פעם פעילויות בטבע כדי להתנתק מהטכנולוגיה ולו לשעות ספורות בלבד. 

פעילויות לילדים באירועים

אלה כמה מבין האירועים השונים המצריכים תכנון פעילויות בחיק הטבע:

  • פעילות בבית ספר יסודי – ילדים יכולים ללמוד רבות על העולם הסובב אותם מחוץ לכיתה. מסיבה זו ניתן להביא אותם לפינות חי ופינות ליטוף כדי שיוכלו לבוא במגע עם בעלי החיים השונים כמו כבשים או עזים. ילדים אמיצים יותר יוכלו להכיר גם את ממלכת הזוחלים ולגעת בנחשים מקרוב. ניתן גם לארגן רכיבה על חמורים או גמלים כדי שהילדים יוכלו ליהנות מהחוויה שברכיבה על בעל חיים גדול.
  • קייטנות – פעילויות לילדים בטבע מתקיימות רבות בקייטנות הקיץ. הילדים משתתפים בפעילויות ביער כמו חפש את המטמון, או באים במגע עם בעלי החיים השונים וזוכים לרכוב על גמלים או לחלוב עזים.
  • פעילויות לבר מצווה ובת מצווה – ימי הולדת מיוחדים אלה דורשים התייחסות מיוחדת ותכנון מראש. אם אתם מחפשים דרך שבה תוכלו להעסיק את החברים של המתבגרים, ניתן להתעניין במגוון פעילויות בטבע הכוללות ירי פיינטבול, אפיית פיתות טעימות בטאבון, יצירת מעגל מתופפים כדי ליצור מוזיקה קצבית וייחודי והשתתפות בתחרויות שונות כמו ירי בחץ וקשת או ניווט בשטח תוך שימוש במפות.

בית האיכר – אטרקציות לילדים

אם אתם מחפשים מקום שבו תוכלו לארגן פעילויות לילדים, פנו לבית האיכר. בית האיכר פינת החי בע"מ מציע פעילויות שונות בחיק הטבע לילדים בגילים שונים. כך למשל, עבור ילדים הלומדים בכיתות א' עד ד' מוצעות פעילויות כמו פינות ליטוף, רכיבה על חמורים, ביקור במדגרה של אפרוחים, היכרות עם יוני דואר או הכרת ממלכת הזוחלים. עבור ילדים גדולים יותר בכיתות ד' עד ו' מציעים בבית האיכר פעילויות כגון אפיית פיתות, השתתפות במתקנים מאתגרים, השתתפות בתחרות של ירי בחץ וקשת או יצירת מוזיקה במעגל מתופפים.

פעילויות לילדים

איזו פעילות מעניינת אותך?

שלחו לנו ותענו בהקדם:

איזו פעילות מעניינת אותך?

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט