ספק מורשה משרד הביטחון: 11007367
 
סגור בשבתות וחגים
 

התקשרו עכשיו:

    054-6606991   |   08-9470898

פעילויות לחופש בבית האיכר

לקראת כל חופשה, הסיטואציה חוזרת על עצמה: הורים רבים שוברם את הראש מה לעשות עם הילדים הדינאמיים כך שלא ישקעו בבהייה מתמשכת בטלוויזיה או יבלו את זמן האיכות שלהם מול המחשב. מחקרים רבים מראים שילדים זקוקים לפעילות כדי להזרים אנרגיות לגוף, לאתגר את עצמם, לחזק את הביטחון העצמי ולכן, חשוב מאוד שהחופשה הבאה שלהם תראה אחרת ותהיה מגוונת בפעילויות שלא קשורות למכשירים דיגיטאליים.

חשבו על הזמן הפנוי שלהם וכיצד ניתן להעשיר אותו בחוויות וגילויים בסביבה שונה, שאינה אזור הנוחות המוכר להם ולא תחת קורת גג אלא באווירה פתוחה, משוחררת, מהנה, בשטח.

בית האיכר מציע פעילויות לחופש לכל הגילאים, וכל ילד ימצא כאן את הפעילות המועדפת עליו וייהנה מיום כיף גדוש אקשן ואטרקציות החל ממפגש מרתק עם בעלי חיים, דרך סדנאות יצירה, שעשועים, רכיבה על חמורים במתחם כפרי שמביא את הטבע אל הילד.

אז כיצד תוכלו לארגן פעילויות לחופש עבור הילד ולמה תוכלו לצפות בביקור הבא שלכם בבית האיכר בבן שמן? לפניכם מספר רעיונות שיפיגו את השעמום ויחזירו את החדווה והאנרגיות לילדים שלכם.

תתחילו לרכוב 

את הישיבה המתמשכת על הכסא מול המחשב או על הספה מול הטלוויזיה תחליף ישיבה הרבה יותר דינאמית ומאתגרת במהלך רכיבה הרפתקנית על חמורים ידידותיים ועל גמלים.
הרכיבה מלווה במדריך צמוד שיעודד את הילדים להכיר את אורח חייהם של בעלי החיים המפגש המרתק עמם. ילדים לומדים הרבה תוך כדי רכיבה, על עצמאות וביטחון, על החמורים ועל הגמלים, הרכיבה גם עוזרת לקורדינאציה שלהם ובסיום הרכיבה נוצר לרוב קשר ייחודי ביניהם לבעל החיים.

לאפות לבד

אם עד כה הילדים לא התנסו במלאכת האפייה וזו להם הפעם הראשונה, תראו איך בקלות הם משתלבים אחר כך במטבח הביתי ומי שחוזר על הפעילות ייהנה ממנה שוב ושוב.
מדובר בלישת בצק ואפיית פיתות שהן תוצרת ידיהם של הילדים. המגע עם החומר וכמובן הטעם הייחודי של פיתה שזה עתה יצאה מהטאבון תורמים מאוד להעצמת החוויה וגם ההורים יבקשו ביס, כי זה כל כך טעים שפשוט אי אפשר שלא לטעום.

יצירה ייחודית

בלי הדפים המוכרים, מדובר בהתנסות יצירתית עם חומר גלם אחר לגמרי – צמר כבשים. החומר הידידותי, הנעים והרך הזה מהווה חומר גלם מגוון ליצירה עשירה, פיסול, צביעה, הדבקות והילדים כיד הדמיון יצרו דברים משגעים אותם הם ייקחו כמזכרת הביתה. לא תאמינו איך הם מקבלים כאן השראה מהחומר, מהסיפורים תוך הנחייה של המדריכים.

זוחלים לעולם חדש

ההדגמות המיוחדות שמתרחשות בעולם הזוחלים של בית האיכר מהפנטות את כל הילדים וגם את המבוגרים. המדריך יכיר לכם את חיי הנחשים ואפילו יאפשר לילדים האמיצים בחבורה לאחוז או להרגיש את הנחש מקרוב. כמו כן, יקבלו הילדים הסברים מעניינים על הזוחלים והנחשים ויוכלו להתבונן בהתנהגותם ממבט קרוב בתחנה של עולם הזוחלים בבית האיכר. את מתוך פעילויות לחופשה מרגש.

איזו פעילות מעניינת אותך?

שלחו לנו ותענו בהקדם:

איזו פעילות מעניינת אותך?

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט