ספק מורשה משרד הביטחון: 11007367
 
סגור בשבתות וחגים
 

התקשרו עכשיו:

    054-6606991   |   08-9470898

פעילויות לנוער

מתי בפעם האחרונה עשיתם ימי כיף וגיבוש לנוער?

אטרקציות ייחודיות והפעלות מגוונות הם חלק אינטגרלי מיום כיף לקבוצות בבית האיכר, ארוחות בשטח, ועוד..

הפעילות תורמת לקבוצה מכמה בחינות, ראשית היא מאפשרת למשתתפים להכיר אחד את השני יותר טוב לבצע משימות משותפות, להתגבר על קשיים, וליהנות יחד..

בנוסף לאתגרים הרבים שאנו מציבים בפני הקבוצה- נדרשת הבנה בסיסית של שיתוף הפעולה בין המשתתפים על מנת ליצור סינרגיה ואיחוד כוחות לעבר המטרה המשותפת, פעמים רבות כיתות של תלמידי תיכון וחטיבות ביניים נוכחים לגלות שלולא הסדנא שחוו היו יכולים להמשיך וללמוד אחד ליד השני עוד כמה שנים ואפילו לא להכיר את מי שיושב על ידם בכיתה.

לנו חשוב להעביר את התלמידים חוויה עוצמתית וממוקדת שתוכל להוציא מהם כמה שיותר אנרגיה, כמה שיותר חשיבה, ויצירתיות שתורמת לכל הקבוצה.

פעילויות לנוער הן דבר חשוב מאין כמוהו ולכן אין להקל ראש בבחירת אופי הפעילות וסגנון התחנות אנו בחברת בית האיכר אתגר בטבע מציעים לכם מגוון של תוכניות איכותיות ימי גיבוש במרכז, בצפון, ויום כיף לנוער גם בבית הספר, או בפארק סמוך.

ללקוחות ניתן לבחור אילו פעילויות לנוער הם מעדיפים, אפית פיתות בשטח, סדנת זוחלים ונחשים, ירי אתגרי בחץ וקשת, רכיבה על גמלים בחווה, מעגלי מתופים ועוד…

בקיצור, בית האיכר מעביר אתכם חוויה בלתי נשכחת, שמחברת יחד את המשתתפים בצורה מדהימה ומאתגרת, ומוציאה אתכם יותר מחייכים, יותר מגובשים, ויותר חברים.

בני נוער אוהבים להשתתף באתגרים ומשימות שהם אינם נתקלים אתם בחיי היום יום. פעילויות לנוער נועדו להעשיר את העולם של בני הנוער, לגבש אותם באמצעות ביצוע משימות משותפות ולהעניק להם ערך מוסף כדי ללמד אותם על כוחה של עבודת צוות. ניתן לקיים טיולים וימי גיבוש כחלק מפעילות בבית הספר או בתנועת נוער.

סוגי פעילויות לנוער

אלה כמה פעילויות שניתן לערוך לבני נוער:

  • ירי בחץ וקשת – לבני הנוער הספורטאים מוצעת פעילות מרהיבה הכוללת ירי בחץ וקשת למטרות מכוונות. המנצח הוא מי שיצליח לקלוע כמה שיותר חצים למטרה. הפעילות נועדה לשפר את כושר השליטה בחץ וקשת ולהגיע למטרה הרצויה.
  • סדנאות תחרותיות – באמצעות חלוקה לשתי קבוצות מתחרות, המטרה בסדנאות אלה היא להביס את הקבוצה היריבה בעזרת עבודת צוות. כך למשל, ניתן להשתתף בתחרות הרכבת דמות כלשהי מצורות הנדסיות או בסדנה שבה נעים מספר משתתפים על קורות עץ בו זמנית במטרה להשיג את הקבוצה המתחרה. 
  • אינטראקציה עם בעלי חיים – עולמם המופלא של בעלי החיים קוסם לבני הנוער. את הנועזים שבין בני הנוער יוכלו להחזיק נחש במו ידיהם וללמוד על ממלכת הזוחלים. כמו כן, אחת מהנפוצות והאהובות מבין פעילויות לנוער היא רכיבה על גמלים. הרכיבה על החיה הגבוהה תספק אטרקציה מהנה עבור הצעירים שבין השאר יזכו להיחשף לבעלי החיים האלה.
  • המרוץ למיליון – כל בני הנוער אוהבים לראות המרוץ למליון. כעת יש להם את ההזדמנות לקחת חלק במרוץ משימות חווייתי בסגנון תוכנית הריאליטי המוכרת ולהתחרות ביניהם מי עובר את מסלול המשימות במהירות הרבה ביותר.

בני נוער נהנים בבית האיכר

בית האיכר פינת החי בע"מ מספק את המקום המושלם למדריכים ומורים המחפשים פעילויות לנוער. בבית האיכר יקבלו בני הנוער שלל פעילויות מאתגרות שיחברו אותם אל הטבע ואל בעלי החיים וינתקו אותם לרגע מהמכשירים הסלולריים שהם כה נוטים לדבוק בהם. חלק מן הפעילויות של בית האיכר יכולות להתבצע במקומות שונים ברחבי הארץ כמו גני יהושע, הפארק ברמת גן או יער ראש העין.

פעילויות לנוער

איזו פעילות מעניינת אותך?

שלחו לנו ותענו בהקדם:

איזו פעילות מעניינת אותך?

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט