ספק מורשה משרד הביטחון: 11007367
 
סגור בשבתות וחגים
 

התקשרו עכשיו:

    054-6606991   |   08-9470898

יום גיבוש לעובדים

יום גיבוש כיף ומגבש בבית האיכר

יום גיבוש הוא דבר חשוב מאוד שפעמים נראה שלא נותנים לו את המקום הראוי לו, כל קבוצה או חברה של אנשים זקוקים מדי פעם לשנות אוירה ולצאת ליום גיבוש שייתן להם את ההזדמנות לחוות דברים חדשים ולהתנסות באתגרים שונים שעדין לא נתקלו בהם.

מנהל שחשוב לו תפקוד טוב ונכון יותר של העובדים, יארגן להם מדי כמה חודשים ימי גיבוש איכותיים באמצעות חברה שתוכל לתת מענה לאופי האנשים ולהפעלות שמעניינות אותם, גיבוש יכול להיות בים, בבריכה, ביער, במדבר, או בכל מקום אחר, מה שחשוב הוא לצאת מהשגרה ולעשות דברים חדשים.

יום גיבוש שאנחנו מאמינים בו מורכב הן מסדנאות תוכן מעניינות והן מאטרקציות שונות לדוגמא: טרקטורונים, ריינג'רים,סדנאות odt סנפלינג, ארוחות בשטח ,טיולי אופנים ועוד.

קשה היום למצוא ימי גיבוש לעובדים איכותי אך באותה מידה לא יקר עבורכם בתור מעסיקים, אנו ב"בית האיכר" מאמינים שניתן לבנות יום גיבוש בתקציב לא יקר שיכלול לא פחות אטרקציות ופעילות מכל מקום אחר, נסו אותנו ותוכלו להיווכח בעצמכם שהמחירים שלנו לימי גיבוש יכולים להתאים גם לכם.

אם יש יום אחד שכולם מחכים לו בקוצר רוח הוא יום גיבוש לעובדים. ביום זה יכולים עובדים מכל המחלקות לצאת לטיול מהנה, לצאת מהשגרה של יום עבודה רגל ולצבור כוחות לקראת הימים השגרתיים הבאים. ביום זה נשברות המחיצות שבין העובדים ומנהלים וכולם משתתפים בפעילויות קבוצתיות מהנות. מנהלים רבים מכירים בחשיבות של יום הגיבוש ובתרומה שלו לעובדים, ולכן הם מתכננים את הימים האלה במשך תקופה ארוכה.

פעילויות עבור יום גיבוש עובדים

ישנן כמה פעולות גיבוש מהנות שניתן לערב בהן את העובדים:

  • ירי חיצים – ירי חיצים למטרות הוא ספורט בריא ומהנה המוכר גם בארץ. גם אם אין לעובדים שלכם ניסיון בירי למטרות הם יוכלו להפיק מרב הנאה ואולי אף לגלות כישרונות חבויים שהם לא ידעו עליהם.
  • טיולי שטח – כאשר יש לרשותכם יום גיבוש לעובדים ולא רק כמה שעות בערב המספיקות לפעילות במסעדה, ניתן לארגן לעובדים טיולים. אפשר לצאת לטיול ולכבוש את שבילי הארץ, אך ניתן לשדרג את הטיול על ידי טיולי שטח, רכיבה על גמלים ופעילות ניווט קבוצתית.
  • פעילויות משותפות – אין כמו סדנה משותפת לגיבוש כל הצוות. אפשר להזמין מגוון סדנאות הדורשות עבודת צוות מכל העובדים. זו הזדמנות טובה להרגיל עובדים ממחלקות שונות לעבוד יחד גם אם הדבר אינו מתאפשר בעבודה בשל הריחוק בין המחלקות. כך למשל, יוכלו העובדים ליהנות מתחרויות מאתגרות הדורשות שיתוף פעולה כמו הליכה משותפת על קורות עץ במטרה לנצח את הקבוצה היריבה. 
  • פעילויות גיבוש – כאן תמצאו פעילות גיבוש אתגרית סגנון ODT, מירוצי משימות סדנת אילוף כלבים, ניווט אתגרי בשטח ועוד.

בית האיכר – המקום לגיבוש

ניתן להעביר יום גיבוש לעובדים מהנה ומאתגר בבית האיכר. בית האיכר פינת החי בע"מ מציע סדנאות ופעילויות שונות שנועדו לגבש את העובדים. מעבר לסדנאות המועברות למבוגרים, גם ילדי העובדים יוכלו ליהנות משלל אטרקציות. אפשר להפוך את יום הגיבוש ליום משפחתי שבו יוכלו הילדים לקפוץ על טרמפולינה או להשתתף במשחק חפש את המטמון בזמן שהמבוגרים עמלים יחדיו על הרכבת חלקים הנדסיים כדי ליצור יחדיו צורה משותפת בזמן קצוב ולנצח את הקבוצה היריבה.

יום גיבוש לעובדים

איזו פעילות מעניינת אותך?

שלחו לנו ותענו בהקדם:

איזו פעילות מעניינת אותך?

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט