ספק מורשה משרד הביטחון: 11007367
 
סגור בשבתות וחגים
 

התקשרו עכשיו:

    054-6606991   |   08-9470898

טיפים לטיולים למשפחות

טיול משפחתי הוא חוויה מגבשת לכל משפחה. תחשבו על זה כעל הזדמנות נפלאה עבורכם להכיר זה את זה מחוץ לסביבה הביתית, לבלות ביחד זמן איכות, להתחבר בקשר עמוק יותר ולגלות צדדים שלא בהכרח באים לידי ביטוי בשגרה היומיומית בהרפתקה מלווה בהרבה אקשן וכיף.

כיצד טיול משפחות תורם למשפחה

טיול משפחות בעל השפעה חיובית על כל אחד מהמשתתפים ועל המשפחה שלכם כיחידה אחת. ראשית, הטיול יחזק את הביטחון והדימוי העצמי של כל אחד מילדיכם אם כמובן תעניקו לו את המקום והמרחב להתבטא ולתפוס עצמאות.
תתפלאו איך הילד שחשבתם עד כה שהוא מעט פחדן, צולח בקלות אתגרים בתנאי שטח והילדה המפוזרת שלכם תופסת פיקוד ומובילה את כולם בכיוון הנכון.

טיול זה הזמן להעיז, לנסות דברים שטרם ניסיתם כמו רכיבה על גמלים או יצירה מצמר, אתגרים וחוויות שיעלו את המוטיבציה של הילדים ואת הרצון שלכם לעשות דברים שאינם שגרתיים.

כמו כן, במהלך הטיול תוכלו לעבור על תקשורת פתוחה ואפקטיבית ביניכם, לעודד זה את זה, לתמוך זה בזה, לתקשר תוך כדי תנועה ומעבר לכך – ליצור ביחד זיכרונות נעימים ובלתי נשכחים.

איך לבחור מקום לטיול משפחות

עכשיו שהבנתם את החשיבות הרבה שיש ביוזמה של טיולי משפחות, הציבו את הטיול גבוה בסדר העדיפויות שלכם, מומלץ לקבוע תאריך ספציפי כדי שבאמת תוכלו להוציא את התוכנית לפועל בלי תירוצים של "אין לנו זמן" או "לא חשבנו על הטיול כעל אלטרנטיבה לבילוי".

כל שנותר כעת, משהחלטתם לטייל ביחד ובקרוב, הוא לאתר מקום שיתאים לכולכם. כאן אל תירתעו מהתמודדות עם הבעיה הנפוצה בקרב משפחות רבות : הקושי להסכים על פעילות אחת מהנה בה כולם יהיו מרוצים. נכון שלפעמים פערי הגילאים בין הילדים או האופי השונה של בני המשפחה גורמים להתלבטות היכן לטייל ומה לעשות במסגרת טיול משפחות. אחד רוצה לדרום, השני לצפון, אחד מעדיף פעילות אתגרית בעוד האחר מחפש פעילות יצירה, אך בחירה של מקום שמציע מגוון פעילויות יענה על מבוקשכם.

מקום מגוון – מתכון להצלחת הטיול

אז אם אתם מעוניינים שכל המשתתפים יהיו מרוצים (ובוודאי שאתם מעוניינים בזה), כדאי לכם מלכתחילה לבחור מתחם פעילות בו ניתן ליהנות ממגוון רחב של אטרקציות וכך כולם יהיו מרוצים וייהנו ביחד ולחוד. כל אחד ייהנה מהפעילות המועדפת עליו בסגנון המתאים לו ביותר.

בית האיכר מציע לכם מבחר חוויות במתחם אחד המתאים למגוון רחב של גילאים מגיל 2 עד 120 בו גם הצעירים וגם המבוגרים בחבורה ימצאו את הפאן שלהם. בין אם אלה סדנאות יצירה, חוויות קצב, הכרות מרתקת עם בעלי חיים, רכיבה על חמורים וגמלים או אפיית פיתות ועוד שלל אטרקציות באווירה פסטורלית ודינאמית.

היופי הוא שהמתחם רחב ידיים ואפשר בו זמנית ליהנות מהפעילויות השונות שמתקיימות במקביל באתרים השונים ברחבי המתחם. מקום אידיאלי ליום כיף של טיול משפחתי שיעשה לכם חשק לטייל עוד ועוד ביחד ולחזור על החוויה שוב ושוב.

לפרטים אודות טיולי משפחות בבית האיכר לחץ

איזו פעילות מעניינת אותך?

שלחו לנו ותענו בהקדם:

איזו פעילות מעניינת אותך?

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט