ספק מורשה משרד הביטחון: 11007367
 
סגור בשבתות וחגים
 

התקשרו עכשיו:

    054-6606991   |   08-9470898

אטרקציות לבר/בת מצווה

ברכות רבות- הגעתם לגיל מצוות. אין ספק שמדובר על שמחה גדולה ועל אירוע מרגש במיוחד. בת מצווה היא ללא ספק אבן דרך חשובה ביותר בחייה של הנערה הצעירה שרק עתה, הלכתית, עוזבת את גיל ילדותה ועוברת אל עבר הנשיות. אבל רגע לפני שמתבגרים- חייבים לחגוג את המאורע החד פעמי הזה- לחגוג כמו שרק ילדים יודעים!

אנחנו בבית האיכר מזמינים אתכם ליהנות מאטרקציות לבת מצווה המונות אפשרויות בילוי וחוויה שונים, אשר יחרטו בזיכרון זמן רב.

למי שרוצה לגוון ולעורר קצת את החגיגות הסטנדרטיות של בת מצווה בית האיכר זה המקום המושלם. עם שלל של חוויות ואטרקציות לב מצווה אין ספק שתהיה זו הדרך הכי מקורית והמנה לחגוג את האירוע המאושר.

בין אטרקציות לבת מצווה אותן מציע בית האיכר תוכלו ליהנות משלל של הפעלות מתחומים שונים, כך שכל אחד יוכל למצוא לעצמו את הפעילות המתאימה לו וליהנות מחוויה מרתקת במיוחד.

בעולם הנחשים והזוחלים תוכלו להכיר את הזוחלים השונים אשר מתגוררים בארץ, תוכלו ללמוד עליהם ואף לגעת בהם, למי שרוצה כמובן.

אטרקציית ניווט בשטח תבטיח שלעולם לא תכלו לאיבוד בשטח פתוח. סדנת ניווט בשטח תוציא אתכם אל השטח הפתוח ולאחר שתקבלו את כל הכלים הנחוצים תתפלאו לגלות עד כמה אתם יודעים לנווט לפתע. הסוואה והיטמעות בשטח בטוח יוכל לעזור לכם, אם תתקעו פעם בשטח עויון, כך שגם אטרקציה זו מחכה לכם בבית האיכר.

אטרקציות לבת מצווה בבית האיכר כוללות גם טיול ג'יפים. למי שלא רוצה להתאמץ יוצר מדיי, יוכל להשען אחורה ולקבל הנאה צרופה מטיול ג'יפים בשטח הישראלי. פינת ליטוף, פינת יונים, אטרקציית חליבה ואטרקציות נוספות ממתינות לכם בבית האיכר. תוכלו אפילו להכיר עופות דורסים וצמחים טורפים וכל זאת במסגרת אטרקציות לבת מצווה באירוע הכי מרגש של השנה.

באתר האינטרנט תוכלו להתרשם מגלריית תמונות של המקום ושל האטרקציות השונות אותם אנו מעמידים לרשותכם לטובת חגיגות בת מצווה או לטובת אירועים מכל סוג אחר.

חזרה לעמוד אטרקציות לילדים

איזו פעילות מעניינת אותך?

שלחו לנו ותענו בהקדם:

איזו פעילות מעניינת אותך?

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט