ספק מורשה משרד הביטחון: 11007367
 
סגור בשבתות וחגים
 

התקשרו עכשיו:

    054-6606991   |   08-9470898

ממליצים

"נהננו מאוד מביקורנו בבית האיכר עם בנות כיתה א'. התחנות היו מגוונות ומעניינות, המדריכה עשתה את עבודתה במקצועיות ובאווירה כיפית ונעימה. הילדות חזרו מאושרות ונרגשות. נשמח לבקר שוב! המורות שליוו את הכיתות ציינו לשבח באופן מיוחד את המדריכה שתפקדה למופת, הדריכה קבוצה של כ 50 בנות ובכל זאת השיגה הקשבה מקסימלית ושיתוף פעולה מלא. הכל מתוך אוירה כיפית ונעימה. הילדות חזרו לבית הספר מאושרות ומלאות חוויות".

ציבי מבית ספר אהבת ישראל בנות בית שמש.

"שלום בתאריך: 6 באוגוסט 2012 ביקרנו בנותיי ואני בבית-האיכר ליום כיף משפחתי ואכן כך היה, התלווינו למדריכה טליה שהנעימה את זמנינו בהסברים מפורטים ומקצועיים, בחיוך ובנועם אינסופיים. ברצוני להודות לטליה באופן אישי על הביקור המהנה, ולהמליץ לכל משפחה באשר היא האוהבת בעלי-חיים וטבע לעבור את החוויה הנעימה הזאת".

ענת רפאלוביץ

"לגב' יפה ולמר שמואל גליקמן שלום רב, בשם תלמידי בית ספר "נאות אילנה" בשם ההורים והצוות, ברצוננו להודות לכם על הפעילות המוצלחת ביותר שהתקיימה בבית ספרנו. בית ספר "נאות אילנה" הוא בי"ס לחינוך מיוחד שבו לומדים 75 תלמידים בגילאי 6-21 שנים, בעלי צרכים מיוחדים ומגוונים.
זו כבר השנה השנייה בה קיימנו פעילות במתחם בית הספר כאשר הצוות שלכם מארגן ומנחה בדרך היפה ביותר. אין מילים להודות לכם או לשבח אתכם על הפתיחות, הרצון הטוב, הגישה החינוכית ועל החיבה שהרעפתם על תלמידינו. יהי רצון שתבורכו על כל מעשיכם היפים ואי"ה נמשיך את הקשר בעתיד".

אסתר הררי מנהלת בית הספר, רחלי לנדס יועצת בית הספר, דבורה אביעזר יועצת

"תודה גדולה על תרומתכם לקייטנת סניף "נחשון" בזכות האפשרות שהענקתם לנו, הילדים נהנו משלל פעילויות ביום כיף מהנה במיוחד בבית האיכר, וכל זאת בזכותכם, אנשים נפלאים וטובים. תודה שאפשרתם לנו ולילדים את החופש הנפלא שזכינו לו.
נשמח מאוד להמשך קשר אתכם בכל אפשרות המתאימה לכם. שתזכו לשפע בריאות ובשורות טובות! שרק ירבו כמותכם בישראל, לימדתם אותנו נתינה אמיתית מהי. כל טוב,
תודה גדולה מעומק הלב"

שירה, קומונרית סניף נחשון התשע"א. צוות ההדרכה, והחניכים

"פעם שניה שאנחנו מבקרים בבית האיכר ומאוד נהננו. התלמידים מאוד מתלהבים וחוזרים שמחים ומאושרים המפגש עם החיות מרגש אותם"

הרב טוביה, ישיבת חב"ד פ"ת

"מעולה! המדריכה שהייתה איתנו מצוינת. שמנו דגש וחשיבות על חומר לימודי על החיות שרצינו שיעבור לבנות בנוסף לזה ולפעילויות נוספות, היום היה חוויתי ומיוחד והבנות נהנו מאוד!"

סמינר שערי דעת

"בית האיכר אתגר בטבע לילדים חמודים משרה רוגע! היו לנו המון חוויות ונשאר טעם של עוד…" "בית האיכר אתגר בטבע לילדים חמודים משרה רוגע! היו לנו המון חוויות ונשאר טעם של עוד…" "אני ממליץ מאוד מאוד על בית האיכר! בתודה, הערכה ופרגון רב."

ת"ת ויזניץ מודיעין

יום של כיף ושמחה לילדי הגן. חוויה שתישאר בזיכרון הילדים וההורים.

מירית פפרני- ועד הורים ואולגה ישראלוביץ- גננת- גן דקל גבעתיים

היה מאוד כיף, הרבה מעל המצופה. מאוד חיובי,הילדים מאוד התרגשו. תודה רבה!

שרון אדור עמותת לשובע- בית הנוער קבוצת פרדס כץ

נהיננו מאוד מהיחס האדיב ומהגישה לילדים, הם היו ממשמעים ומרותקים לתוכן גבוה שהועבר בהתאם לרמתם.

אסתי ברגר- ת"ת אשרי האיש- גילה

היה פשוט מעולה! המדריך היה אדיב, סובלני, כייפי ושמח! הילדים נחשפו לטבע ולבע"ח, תודה רבה!

כיתות ג' פותחים עתיד "איתמר בן-אבי

יאיר מקסים, מתחשב בילדים, התאים עצמו אליהם, והיה סבלני כלפיהם! תודה

חנה מחנכת כיתה א'1

המדריך אוריה היה מקסים! העביר את הפעילות בצורה חווייתית ומאתגרת! תודה!

גלית מחנכת כיתה א' 2

נהניתי מאוד לראות את ההנאה, השמחה והחוויה שעברו תלמידי. כל הפעילויות היו מאוד מעניינות, מקסימות ונוגעת למסגרת "הלימודית חוייתית". כל הכבוד לכם על הכל! ישר כוח! מכל הלב

הודא ועלאיא בית הספר אלמנאר

פעילות מהנה, מפרה ומחכימה המשלבת הנאה צרופה עם למידה התואמת התפתחות ילדי הגן ומנגישה אותם לעולם החי והטבע, יישר כוח.

רינה אברהם, גן נרקיס, הוד השרון

פעילות מומלצת ומתאימה לגיל הרך

מירית גן סהרון, נס ציונה

לכל מי שרוצה לעשות כיף עם הילדים בגילאים השונים, בית האיכר מקום עם פעילויות מגוונת וכייפית! הילדים שותפים ונהנים! המדריכה שלומית מקסימה, סבלנית ונעימה לילדים. היה מושלם! בחיוב והנאה

גננת מצוות מגן הלב, בית שמש

ממליצים בחום על יום פעילות לסוף שנה. הפעילות מגוונת ומעשירה את עולמו של הילד הן מבחינת ידע והן כישורי חברה. ממליצים באהבה

ביה"ס התורני גבעת מרדכי, כיתה ב' מחזור א'.יום של כיף ושמחה לילדי הגן

המדריך צוות ההדרכה היה מצויין! הילדים התחברו אליהם ונהנו מהיחס אדיב והמקצועי! עורר מוטיבציה בילדים בכל תחנה ותחנה! ירד לרמתם- הילדים הם חינוך מיוחד.. והיה סבלני במיוחד!

מגן הלב בית שמש, גן חינוך מיוחד

לבית האיכר! תודה רבה על יום כיף, אוריה מדריך מדהים, סבלנים וחביב מאוד. נהננו מאוד! יישר כוח

ההורים והילדים, גן רימון טירת יהודה

בית האיכר- מקום פעילות המשלב הנאה, חוויה ולמידה מהנה, היה 10 המדריך היה קשוב לכל צרכי הילדים והצוות ובכלל המקום מקסים, לא משעמם לרגע ונחמד מאוד תודה רבה!

גן יונים- טירת יהודה

הגן של לירן מודה לכם על השירות האדיבות הרבה של המדריך אוריה. הסובלנות כלפי הילדים והקשב למבוגרים! מודים לאוריה בפרט ולבית האיכר ככלל. נשמח לשווק אתכם באופן חיובי ביותר, נתראה בשמחות!

צוות הגן של לירן

מומלץ בחום והיה מהמם!

אתי גוטסמן, המשפחתון של אתי פ"ת

מדריכה סובלנית וקשובה מעניינת ומתחשבת ומחכה שכולם יחוו את החוויה בתחנה.

אורית ליפשיץ שלום- גן כוכב האושר

שמחנו לבלות בבית- האיכר ונשמח להגיע גם בהמשך! תמשיכו להעשיר את ילדנו בחוויות מלמדות ומהנות! יישר כוח! תודות מגיעות לאוריה המדריך שמילא את תפקידו באהבה ושמחה! נהננו מאוד איתך, תודה!

חיה, גננת בגן סביון חדיד

תודה על הכל היה מקסים מאוד!

גן זיק ת"א

המדריכה נוי הייתה נעימה וסבלנית והבינה כי הקבוצה שלנו קטנטנים ובכך גם התאימה עצמה לילדים

זהבית גן לירן קטנים

"הפעילות הייתה ממוקדת, סדנת ה – OTD הייתה חוויתית מתוך בחירה להתמקד בחוויה ופחות בחלק המעמיק והאבחנתי. חנן התאים את עצמו לקבוצה וזרם איתנו. בשורה התחתונה הייתה אווירה של כיף והנאה. התמזל מזלנו ומזג האוויר היה מצויין ומתאים לפעילות בחוץ. היה קצר וקולע לפעילות גיבוש בערב".

חברת ייבוא רכבים מהמרכז

המדריכה הדרה הייתה מקסימה, מקצוענית ביותר.. גילתה ידע, סובלנות ויצרה קשר מצויין עם הילדים! נהנינו מאוד!

רחל ברוכים, בי"ס "מודיעים" ת"א

"לכבוד ""בית האיכר"" 🙂 שמחנו לבואו למקום המקסים הזה. אנחנו עמותה לילדים בעלי לקויות וצרכים מיוחדים. לא כל יום יוצא לנו לצאת עם הילדים לטיול. אנחנו שמחים שבחרנו ב""בית האיכר"" מהרגע הראשון שנכנסנו לאתר המקום היה מזמין ומרגיע. לאורך כל הפעילות המדריך היה מקסים ולבבי כלפי הילדים המיוחדים. כל אחד לפי הצורך שלו. שתזכו תמיד להיות בצד הנותן והעזור. הילדים המיוחדים אומרים לכם… תודה!!!

עמותת עת לעשות נתניה!!!!

"התקשורת עם בית האיכר הייתה מצויינת כבר בשלב הסכם ההתקשרות. קיבלו אותנו באדיבות וליוו אותנו בצורה מקצועית ונעימה. היו קשובים ורגישים לבעיות בקבוצה."

מרכז קהילתי חוף חפר- דפנה

"הבאנו את הכיתה של בני ליום פעילות בבית האיכר- אתגר בטבע כדי לחגוג לו בר-מצווה. היו תחנות מגוונות ומעניינות התחנות תאמו את הגילאים של הילדים וגרמו למיצוי יכולותיהם והילדים מאוד נהנו.היה לנו מדריך מקסים שהייתה בו הרבה אנרגיה ורצון טוב".

מרציאנו רונית

"ליפעת, שמוליק, שלמה, ישראל, ושימי אנחנו מבקשים להודות על הפעילות שהייתה לנו ביום חמישי. היא הייתה מקצועית, מחכימה, מותאמת לצוות שלנו, ובעיקר מהנה. כולם ייצאו מלאי חוויות חיוביות, ואנרגיות חדשות להמשיך יחד אבל ממקום קצת יותר טוב. תודה על השירות הנעים מרגע פנייתנו וממש עד הסוף, אתם נפלאים!
מברכים אתכם בהצלחה בל פועלכם"

אודליה, וצוות עובדי "הכוהנים" –דינמיקה רשתות.

"בית האיכר, מציע מגוון פעילויות כיפיות לילדים, בתחומים שונים, אפיית פיתות, סדנת תופים, ליטוף בעלי חיים , רכיבה על חמורים, ובכלל חווית טבע. אם מתחשבים במחיר, ומסתכלים על עלות מול תועלת, הרי שהעסקה מאוד כדאית".

נעמי ראובני, גן נעמי פ"ת

מעוניינים באירוע?

לצוות בית האיכר ניסיון רב שנים בארגון אירועים מוצלחים. צרו עימנו קשר.

התקשרו עכשיו:

054-6606991   |   08-9470898

או מלאו את הפרטים הבאים:

איזו פעילות מעניינת אותך?

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט