ספק מורשה משרד הביטחון: 11007367
 
סגור בשבתות וחגים
 

התקשרו עכשיו:

    054-6606991   |   08-9470898

שיפור דינאמיקה קבוצתית

כל מנהל מוכשר יודע שעל מנת לתרום להצלחת הארגון, הצוות או החברה, יש בראש ובראשונה לדאוג לשיפור הדינמיקה הקבוצתית בין כל הנוגעים בדבר. כיום ידוע שגם אם בצוות חברים אנשי מקצוע מומחים שכל אחד ואחד מהם נבחר בפינצטה, הרי שללא דינמיקה איכותית, הפרודוקטיביות של הצוות לא תהיה מרשימה בשום פנים ואופן. בהתאם לכך ישנן חברות רבות שמחפשות בנרות מקומות שבהם יוכלו לתרום למען שיפור הדינמיקה הקבוצתית של העובדים שלהן להעלאת המורל הצוותי, לשיפור יחסי העבודה ולהגברת התפוקה.

שיפור דינמיקה קבוצתית בבית האיכר

בית האיכר הוא מתחם מתקדם שממוקם בכפר הנוער בן שמן, רבע שעה בלבד מהעיר הגדולה תל אביב. במתחם מתקיימות מדי יום מגוון רחב של סדנאות מסוגים שונים. הצוות המקצועי שפועל בבית האיכר דואג להתאים בין הסדנאות השונות ללקוחות של המקום ופעם אחר פעם מצליח להתאים את אופי הסדנא לאופי הקבוצה, להרכב האנשים שלה ולמטרות הסדנא. בין היתר מדובר על סדנאות למשפחות, לילדים, למבוגרים בגיל הזהב ועוד. עם זאת, גאוות המקום היא על סדנאות הגיבוש שנועדו לשפר את הדינמיקה הקבוצתית של עובדים בחברות שמגיעות מכל המגזרים במשק.

במהלך הסדנאות שמועברות בבית האיכר המשתתפים מצליחים לראות זה את זה מזוויות שונות שבהן לא הצליחו לראות מעולם את אלה שפעמים רבות עובדים במחיצתם כבר שנים רבות.

היתרונות של שיפור הדינמיקה הקבוצתית בבית האיכר

בניגוד לסדנאות הדינמיקה הקבוצתית שמבוצעות בחללים סגורים, הסדנאות שמועברות בבית האיכר מתנהלות בטבע הפתוח, תחת כיפת השמיים. המפגש עם הטבע שבמקרים רבים לוקח חלק פעיל בסדנאות הגיבוש ושיפור הדינמיקה הקבוצתית גורם למשתתפים בסדנאות לצאת מהשגרה, לשבור את המסגרת ולהיות מסוגלים לקבל תכנים חדשים באופן לא שגרתי עם ראש פתוח בצורה יוצאת מגדר הרגיל. בין היתר מדובר על סדנאות גיבוש אתגריות, על סדנאות שכוללות רכיבה על בעלי חיים כמו חמורים או גמלים, סדנאות של מעגלי מתופפים במהלכן המשתתפים נדרשים לתיאום מושלם ולהקשבה הדדית ועוד.

מהרו להזמין מקום

היציאה מהמשרד לשטח וההיכרות החדשה בין חברי הצוות שמתוודעים אחד לשני על רקע של תפאורה חדשה ולא מוכרת, המשימות האתגריות והפתיחות שמתאפשרת הודות לסביבה הטבעית והמרעננת הפכו את סדנאות הגיבוש של בית האיכר לשם דבר בתחום. זו הסיבה בגינה אנחנו מזמינים אתכם להירשם לסדנת גיבוש לעובדים בהקדם האפשרי ויפה שעה אחת קודם. במידה ותתמהמהו ייתכן מאוד שכבר לא ניתן יהיה לשריין את המקום בתאריך שמתאים לכם.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם אנשי המקצוע של בית האיכר על מנת שיוכלו להתאים לכם את הסדנא המושלמת ביותר עבורכם ועבור העובדים שלכם. את פירות הסדנא תוכלו לראות תוך זמן קצר ואתם מוזמנים להיווכח בכך בעצמכם לו רק תשאלו כל מנהל שהשכיל להזמין סדנה במקום בעבר.

איזו פעילות מעניינת אותך?

שלחו לנו ותענו בהקדם:

איזו פעילות מעניינת אותך?

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט