ספק מורשה משרד הביטחון: 11007367
 
סגור בשבתות וחגים
 

התקשרו עכשיו:

    054-6606991   |   08-9470898

פעילות גיבוש

בכל שלב בעבודה מגיע הרגע שבו צריך לתכנן פעילות גיבוש עבור העובדים כחלק מערב צוות של החברה. ערב גיבוש חיוני לתפקודם של העובדים בתוך החברה. זו הזדמנות טובה להכיר את העובדים החדשים שהצטרפו לאחרונה לחברה, וכן להפגיש בין עובדים שאינם מתראים הרבה. לדוגמה, עובדים ממחלקת התמיכה הטכנית שאינם נוטים להתראות עם עובדים ממחלקת השיווק. בעזרת ערב גיבוש הם יוכלו ליהנות מפעילויות משותפות מרתקות.

רעיונות עבור פעילות גיבוש

ניתן לארגן מגוון רחב של פעילויות גיבוש לעובדים המסורים שעמלים קשות לאורך כל השנה:

  • סדנאות – אחת הדרכים הטובות ביותר לגבש בין עובדים ממחלקות שונות היא לגרום להם לעבוד יחד במסגרת סדנה בסגנון ODT . הסדנאות דורשות על פי רוב חשיבה יצירתית ועבודת צוות. ערב גיבוש יכול להיות אירוע חד פעמי שבו דווקא העובד מפקד על המנהל שלו. הסדנה מסייעת לעובדים להגיע למטרה משותפת בדרך מקורית ויצירתית. אנו מציעים גם סדנאות לאילוף כלבים ומירוץ משימות בגכנון המרוץ למליון.
  • מעגל מתופפים – פעילות קבוצתית מהנה שאפשר לבצע בחיק הטבע. לשם כך נדרשים כל העובדים לשבת במעגל גדול ובעזרת דרבוקות ליצור יחדיו קצב ייחודי ומקפיץ.
  • ירי בחץ וקשת – תמיד טוב לנסות דבר מה חדש. ניתן לארגן לעובדים פעילות גיבוש מהנה שכוללת ירי בחץ וקשת למטרות מוגדרות. פעילות זו יוצרת תחרות ידידותית בין העובדים. ישנם עובדים שיוכלו לגלות כישרונות קליעה טובים שלא היו מודעים אליהם.
  • פיינטבול – ירי בעזרת כדורי צבע הוא פעילות מהנה ומשחררת שיכולה לגבש את העובדים. כי מה יכול להיות טוב יותר מירי קבוצתי של כדורי צבע על המנכ"ל של החברה. פעילות זו יכולה לאחד גם בין עובדים שנוטים להסתכסך מעת לעת בעבודה. 

בית האיכר – הבית לפעילויות בטבע

בית האיכר פינת החי בע"מ הוא המקום המושלם למי שמחפש פעילות גיבוש מקורית ומעניינת עבור העובדים. הטבע הוא המקום המושלם לכל פעילות קבוצתית שאפשר להעלות על הדעת. בית האיכר מציע מגוון פעילויות מאתגרות בחיק הטבע שדורשות עבודת צוות. כך למשל, אחת הפעילויות היא לעמוד יחדיו על קורות עץ ולהתקדם במטרה לעקוף את אנשי הצוות של הקבוצה המתחרה. המקום מציע גם אטרקציות שונות כמו תחרויות ירי חיצים, טרמפולינות לילדים, רכיבה על אופניים וכדומה.

פעילות גיבוש

איזו פעילות מעניינת אותך?

שלחו לנו ותענו בהקדם:

איזו פעילות מעניינת אותך?

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט