ספק מורשה משרד הביטחון: 11007367
 
סגור בשבתות וחגים
 

התקשרו עכשיו:

    054-6606991   |   08-9470898

פעילות גיבוש לחיילים

הקשב! נוח …

מתי בפעם האחרונה עברתם מהקשב לנוח? נכון שעבר קצת זמן?

יום כיף במסגרת הצבא הוא דרך נהדרת לצאת מהשגרה הנוקשה של החיים בבסיס הצבאי ולעלות על אזרחי ליום שלם. מדי פעם בפעם חשוב לצאת ל"הפסקה" יזומה משגרת הצבא השוחקת. אפשר לעשות יום כיף עם המחלקה, עם הצוותים במחלקות ובעצם, עם מי שתבחרו.

בסיסים רבים ומחלקות רבות מארגנות יום כיף לחיילי צה"ל המתחיל מהבוקר ומסתיים בשעות אחר הצהריים. יום הכיף יכול להיות במגוון מקומות אשר יכול להשתנות על פי העדפות המשתתפים, מספר המשתתפים, תקציב יום הכיף ועוד. אפשר לדוגמא לעשות את יום הכיף בבריכה או בפארק מים, במוזיאון מעניין, בקולנוע, בקניון או שאפשר פשוט לגוון במקום שמאגד טבע, מרחבים ואקשן יחדיו. מקום שבו החוויה תהיה חד פעמית.

מה נעשה ביום הכיף?

אפשר לבחור לפי העדפות הקבוצה מה לעשות. מגוון האפשרויות העומדות לפניכם גודל וכולל פעילויות בפינת החי או הספארי, מעגלי מתופפים, אתגר בטבע, אקסטרים מים ועוד,
כל זאת מלווה, איך לא, בארוחה טובה ואיכותית שיכולה להערך בשטח. אפשר לבחור ממגוון הארוחות בין אם על האש או בפויקה וכמובן לעשות פריסת בוקר לקבוצות לפני תחילת הפעילות.

למה יום גיבוש?

כי כל אחד צריך קצת חופש משגרת היום יום, ופי כמה וכמה החיילים, שלעיתים לא רק באים יומיום לבסיס אלא גרים שם ממש, ויוצאים הביתה פעם בשבועיים או חודש כי הם גרים בבסיס מרוחק או שהם בתפקיד קרבי.
לעומת עבודה, בה יש שעות עבודה מוגדרות ותנאים נוחים – בצבא לא תמיד קיימת הפריבילגיה הזאת. לעיתים רבות מתבקשים החיילים להישאר מעבר לשעות העבודה ולהמשיך בתפקידם.
המסגרת הצבאית היא די שוחקת: כל יום עושים את העבודה ונמצאים בדרך כלל עם אותם אנשים ולכן, יום גיבוש יכול להיות חוויה שונה ומשחררת למחלקה, לצוותים, או לכל מי שתבחרו.

יום כיף עם ערך מוסף

אצלנו בבית האיכר, תוכלו העניק לחיילים שלכם (ושלנו) חוויה מרעננת מחוץ לכותלי הבסיס.
יום כיף זהו כלי יעיל ומוכר לגיבוש בין החיילים, אנשי הקבע, הקצינים וכדומה.
זוהי הזדמנות נעימה קצת "לשבור דיסטנס" עם הממונים ולהכיר לעומק את החיילים.
כפי שכולנו יודעים, צה"ל הוא כור ההיתוך הגדול ביותר בישראל, ולא בכדי הוא נקרא גם "קיבוץ גלויות".
ביום כיף אצלנו תוכלו לקרב בין כל העולמות ולגרום לאנשים שרואים אחד את השני כל יום, למשך כל היום – גם להכיר האחד את השני.
נשמח לעמוד לרשותכם. לבירורים נוספים ושאלות אתם מוזמנים ליצור קשר :

איזו פעילות מעניינת אותך?

שלחו לנו ותענו בהקדם:

איזו פעילות מעניינת אותך?

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט