ספק מורשה משרד הביטחון: 11007367
 
סגור בשבתות וחגים
 

התקשרו עכשיו:

    054-6606991   |   08-9470898

פעילויות סוף שנה

חגיגת סוף שנה היא אירוע מרגש, אירוע שמסכם את השנה החולפת עבור התלמידים, המורים וההורים והיא מרגשת אפילו יותר כשהילדים עולים מהגן לבית הספר או מבית הספר היסודי לחטיבת הביניים ואז זה בהחלט סיומה של תקופה.

מסיבת סוף שנה היא ההזדמנות של ועד ההורים או של בית הספר לעשות משהו מיוחד ובלתי שגרתי, מחווה יוצאת דופן או הפנינג ייחודי.

לא עוד אירוע באולם בית ספר בו הילדים לבושים חגיגי ועולים על הבמה לשיר ולרקוד, אלא יום גיבוש של הרבה כיף ואקשן, שיגבש ביניהם ויעניק להם זיכרונות בלתי נשכחים שילוו אותם לכל החיים מהפעילויות המשותפות באותו יום.
צוות ההפקה של בית האיכר עומד לרשותכם בכל עת ביצירת פעילויות סוף שנה המותאמות לקהל היעד, לגילאי המשתתפים ולחגיגה המבוקשת, כשהכל מתנהל באווירה רגועה ופסטורלית באזור פורח ועטוף ירוק בסביבה של אקשן ואטרקציות גדושות באדרנלין וחוויות מסגנונות שונים.

כיצד לתכנן אירוע סוף שנה מרגש?

ראשית, חשוב לתכנן היטב את האירוע כך שהוא יהיה מוקפד עד הפרטים הקטנים ביותר. חשוב לבחור מקום כמו בית האיכר בו ניתן ליזום שלל פעילויות מגוונות, כדי שכל משתתף ימצא את הפאן המועדף עליו מבין מבחר האפשרויות. כמו כן, בחרו תאריך נוח למשתתפים, קרוב לסוף השנה, מספיק רחוק אבל גם לפני שהם מתפזרים, מומלץ להתחיל את הפעילות בשעות הבוקר בעוד המשתתפים ערניים וכמובן לתכנן פעילויות ייחודיות בתמהיל מיוחד עם ספיישלים שיוצעו למשתתפים כמו רכיבה על גמלים, יום גיבוש בפארק ענבה או אפילו אטרקציות באגם או בחי כיף בראשון לציון או בבית האיכר עצמו עם סדנאות גיבוש, ירי בחץ וקשת, חפש את המטמון, מבוך אתגרי וכל מה שיוסיף לאווירה המלהיבה. שלל פעילויות סוף שנה שביחד יתרכזו ביום יוצא דופן.

כיצד למתג אירוע סוף שנה

יש דרכים לחזק את האחדות והגיבוש בין המשתתפים, כמו למשל, לקשט את המקום בשלטים של בית הספר או לחלק לילדים חולצות או כובעים עם הדפסים של סמל בית הספר או כיתוב מיוחד שנכתב במיוחד עבורם. אפשר לארגן הסעה מרוכזת למקום, לחלק לילדים מתנות בכניסה למתחם או בצאתם מהמתחם בדרך חזרה הביתה, ניתן לדאוג לכיבוד קל או ממש ליזום ארוחה בשטח שקולעת לטעמם של הילדים עם מגוון מאכלים שילדים אוהבים. ניתן ליזום פעילות חופשית במתחם בשילוב פעילות מובנית, כגון טקס סיום שנה. אפשר לערוך חזרות מראש כך שהכל יהיה מתוקתק להפליא.

להעצים את פעילויות סוף שנה

אל תשכחו להביא צלם או מצלמה, כדי שתוכלו להנציח את המאורע המרגש ואחר כך לחלק אלבום תמונות, מגנטים או לשלוח למשתתפים תמונות במייל או אפילו להעלות אותם לקבוצת הפייסבוק של הכיתה או של בית הספר. ניתן להשתמש במערכת הגברה ניידת ולהשמיע שירי אווירה במהלך הפעילויות, ליזום פעילויות באוריינטציה שמתאימה לנושא שהיה השנה כמו איכות הסביבה או שנת המדע בבתי הספר וכך לסכם את הפעילויות של בית הספר באווירה מיוחדת.

איזו פעילות מעניינת אותך?

שלחו לנו ותענו בהקדם:

איזו פעילות מעניינת אותך?

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט