ספק מורשה משרד הביטחון: 11007367
 
סגור בשבתות וחגים
 

התקשרו עכשיו:

    054-6606991   |   08-9470898

פעילויות לילדים בחופש

כל כך הרבה זמן הילדים חיכו לחופש אבל אז הם גילו שהשגרה שוחקת, במיוחד בחופשות ארוכות. הסיטואציה מוכרת לרבים מאיתנו: הילדים מבלים שעות רבות מול הטלוויזיה ומקטרים שמשעמם להם ואנחנו, ההורים, אובדי עצות ולא תמיד יודעים כיצד להלהיב את הקטנטנים ואת הגדולים בחבורה, איך להעסיק אותם, היכן וכיצד לבלות ביחד ימי כיף ולהפתיע אותם כל פעם מחדש. אז אחרי שכבר הייתם בבריכה, בים, עשיתם סיבובים מתישים בקניונים וביקרתם במשחקיות המקורות, הגיע הזמן לצאת החוצה, לשטח.

הגיע הזמן לנשום אוויר ולבלות יום כיף איכותי ומגוון במקום בו מחכות לכם מבחר פעילויות בסגנונות שונים – פאן מסוג קצת אחר. לפניכם מספר המלצות לימי כיף באוויר הפתוח, רחוק מהמסכים ומצגי המחשב, חוויות שמלוות בהיכרות מרתקת עם בעלי חיים ואקשן בחיק הטבע, פיתוח חוש קצב. רעיונות לימי כיף לילדים שגם המבוגרים ייהנו מהם.

כן, תתפלאו, זה אפשרי.

מגוון אטרקציות במקום אחד

במקום שתעברו מאתר לאתר ובדרך תבלו בפקקים, מומלץ לבחור לערוך ימי כיף לילדים במקום אחד שמאגד מגוון רחב של אטרקציות לילדים שמתאימות לטווח גילאים רחב. כך תוכלו ליהנות מפעילויות חווייתיות שונות מבלי לצאת מגבולות המתחם, ליהנות בפינת הליטוף, לדלג משם בקלילות לפינת אפיית פיתות, לפינת יצירה או לטיול חמורים. היתרון הבולט של אתר מגוון ורב גילאי הוא שכל ילדי המשפחה יהיו מרוצים ויוכלו כל אחד למצוא את הפעילות המועדפת עליו.

סדנאות מיוחדות

ישנם אתרים כמו בית האיכר שמעבר לתחנות קבועות שמחכות לכם במתחם, נערכות מעת לעת סדנאות בליווי מדריכים מלהיבים שיפתחו את הצד היצירתי של כל משתתף וילמדו אותו מידע מעניין כחלק מהחוויה החינוכית והלימודית של האתר. כך למשל, הדרכה מיוחדת אודות משפחת היונקים שכוללת גם הכנת גבינה או יצירה מיוחדת מצמר כבשים, שהינו חומר ייחודי ומעניין לעבוד עמו, אפיית פיתות על סאז' במסגרת של סדנת אפייה מהנה ועוד. בדקו מה כוללת הפעילות וכיצד הסדנאות האלה יוכלו לשדרג את יום הכיף שתכננתם.

מפגש עם עולם החי

אין ימי כיף לילדים בלי הכרות עם בעלי חיים, צריך להתבונן בילדים ובבעלי החיים כדי להבחין בקשר המיוחד שנרקם ביניהם. זה הזמן ללמד את הילדים פרטים מעניינים אודות חייהם של בעלי החיים וגם לתת להם ללטף ולהכיר מגוון רחב של בעלי חיים מקרוב, כמו למשל, ארנבות, סנאים, חמורים, יוני דואר, זוחלים. בחרו אתר שמציע לכם במסגרת יום כיף לילדים הכרות מגוונת עם מגוון בעלי חיים.

טיולים מיוחדים

רוצים ליהנות במהלך יום הכיף מהאוויר הפתוח, מהסביבה הפסטורלית ומהנוף? אתם מוזמנים להצטרף לאחד מהסיורים שעורכים בבית האיכר שהינם חלק בלתי נפרד מהביקור שלכם במקום, כמו למשל, רכיבה על גמלים ועוד. אפשרות להתנסות ברכיבה מיוחדת, לרכוש ביטחון עצמי וליהנות מהחוויה ביחד בליווי מדריכים צמודים שישמחו להסביר להורים ולילדים על הגמל ולסייע להם לנווט בדרכם בצורה זהירה ובטוחה.

פעילות בחופשת הקיץ

אם אתם מעוניינים לבקר עם משפחתכם בבית האיכר. תוכלו להיכנס לעמוד המידע ולראות את שעות הפתיחה ואת מגוון הפעילויות שאנו מציעים.

איזו פעילות מעניינת אותך?

שלחו לנו ותענו בהקדם:

איזו פעילות מעניינת אותך?

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט