ספק מורשה משרד הביטחון: 11007367
 
סגור בשבתות וחגים
 

התקשרו עכשיו:

    054-6606991   |   08-9470898

פעילויות ליום הולדת

יום הולדת הוא יום מיוחד המגיע רק פעם בשנה. ישנם אנשים המחפשים דרך מקורית לחגוג אותו. חלק מארגנים ארוחה משותפת במסעדה יוקרתית ואחרים מעדיפים פעילויות ליום הולדת בחיק הטבע. לקטגוריה השנייה שייכים אנשים המעוניינים לצאת מהמשרדים ולהוציא את ילדיהם מקירות בתי הספר, להתנתק מהמסכים של המכשירים הסלולריים שלהם ולצאת לפעילויות מהנות בחיק הטבע.

סוגי פעילויות ליום הולדת

בין אם מדובר ביום הולדת לילדים ובין אם למבוגרים, קיימות פעילות שונות שבהן אפשר להשתתף. אלה דוגמאות לכמה מהן:

  • רכיבה על גמלים – את החיה הגדולה והמדהימה הזו אנו רואים בסרטים ובגני חיות, אך מעטים מאתנו פוגשים אותה מקרוב. ניתן לארגן טיולי רכיבה על גמלים כחלק מפעילות במסיבת בר מצווה או בת מצווה, ואף כחגיגת יום הולדת מקורית לכל גיל. 
  • מעגלי מתופפים – זוהי פעילות מרגיעה מצד אחד, משום שהיא אינה דורשת מאמץ פיזי אינטנסיבי. מצד שני, יצירת מעגל מתופפים דורשת שיתוף פעולה מצד כל המשתתפים. באמצעות נקישות על דרבוקה או על כל כלי אחר, ניתן ליצור יחד, ילדים ומבוגרים, מוזיקה קצבית ומקפיצה.
  • סדנאות אלתור – סדנאות אלה יכולות להתאים במיוחד למי שחוגג יום הולדת זהב לסבא והסבתא. מדובר, למשל, בסדנת צחוק המועברת על ידי מנחה מקצועי. במהלך הסדנה יוכלו המשתתפים לפרוק מתחים בעזרת צחוק בריא ומשחרר.
  • פעילויות אתגריות – אם אתם מעוניינים בביצוע פעילויות ליום הולדת יום הולדת מאתגר ובלתי שגרתי של פעם בחיים, תוכלו להזמין את כל המשפחה והחברים לפעילויות כמו טיולי שטח.
  • פעילות ממותגת אישית – ניתן להתאים פעילות יום הולדת במשחק מירוץ משימות. את המשחק נמתג בצורה אישית לפי כלת/חתן האירוע. בין המשימות השונות: חליבת עז, אפקט הפחד, ירי בחץ וקשת, אילוף כלבים ועוד… 

חוגגים יום הולדת בבית האיכר

אם אתם מחפשים לחגוג יום הולדת בטבע מבלי לוותר על אטרקציות מאתגרות שיפעילו את כל המשפחה, בית האיכר פינת החי בע"מ הוא המקום עבורכם. בבית האיכר יודעים עד כמה חשוב לארגן פעילויות ליום הולדת, ולכן מציעים לכם מגוון אטרקציות המתאימות למבוגרים ולילדים כאחד. הילדים יוכלו ליהנות מפעילויות כמו חפש את המטמון או קפיצה על טרמפולינות, ואילו המבוגרים יוכלו לאתגר את עצמם בירי בחץ וקשת או במשחקי פיינטבול. כל הפעילויות מבוצעות בטבע המעניק רקע מרהיב ואותנטי לחגיגה של פעם בשנה.

פעילויות ליום הולדת

איזו פעילות מעניינת אותך?

שלחו לנו ותענו בהקדם:

איזו פעילות מעניינת אותך?

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט