ספק מורשה משרד הביטחון: 11007367
 
סגור בשבתות וחגים
 

התקשרו עכשיו:

    054-6606991   |   08-9470898

סדנאות ODT

סדנאות ODT כלי שתורם רבות לפיתוח עבודת צוות בקבוצות שונות של אנשים, לפעמים נדמה כי חברה מסוימת אינה מתפקדת ביחד כמו שצריך אך שיפור של כמה אלמנטים קטנים בעבודת הצוות יכול לתת תוצאות מרשימות.

מדריך של סדנאות odt צריך להכיל את כל צורות העבודה של הקבוצה ויחד עם זאת לראות כיצד יש לשפר את הפרגון בין חברי הקבוצה ולהגיע למצב שקיימת עבודת צוות אמיתית בין חברי הקבוצה וה odt באמת משפר אותה.

בניה של סדנת odt לקבוצה דורשת מאיתנו הכרת כל סוגי המתקנים, ופיתוח מתקנים חדשים- המטרה שלנו לשבור את ה"קרח" בין חברי הקבוצה כמה שיותר מוקדם ובכך אנחנו מצליחים להפיק מה odt את המירב.
פעילויות ה-ODT שלנו

הגישה שלנו ב odt מתמקדת רק בחיובי בין החברים בקבוצה ואף פעם לא בשלילי, ובכך אנחנו מצליחים לרתום את כולם למשימות. חשוב מאוד לתת דוגמאות מחיי היום יום לכל נושא שמעלים על מנת להפשיט את הדיבורים למעשים, ולהראות לכולם שה odt מסוגל להביא לשיפור בתפקוד שלנו אחר כך בעבודה, באתגרים שמצפים לנו, ובחיים בכלל.

אצלנו בחברה מאמינים כי סדנאות odt יכולות להביא שיפור בביצועים של עובדים לאחר סדנא מוצלחת. מנהלים רבים זקוקים לפעמים להוציא את העובדים משגרת היום יום על מנת להסביר להם נקודות מסוימות שלוקות בחסר בעבודת הצוות שלהם במשרד או במפעל.

פעילויות ה-odt שלנו מתבססות על הכרת חברי הקבוצה במובן המקום שלהם בתוך הקבוצה, מה שדורש ממנו הכנה לפני הפעילות, במהלך סדנאות ה-odt כל אחד ואחד מחברי הקבוצה מספר על עצמו ומה נראה לו שכדאי לשפר בעבודה המשותפת שלהם.

מתקנים וסדנאות ב – Odt

כל מתקן odt עובד על פרמטר מסוים בעבודת צוות או על אלמנט בשיתוף פעולה, נדגים לכם ממתקן שנקרא :סנדלי צוות, המשימה היא לקחת 2 קורות עץ על האדמה, ועם חבלים שקשורים אליהם להתקדם 5 אנשים עם רגל ימין על קורה 1 ורגל שמאל על קורה 2 בצורה מהירה ולעקוף את חמשת האנשים המתחרים עם הקורות לידם.

מה שמפריע לרוב לחברי הקבוצה לבצע את המשימה הנ"ל על הצד הטוב ביותר הוא ריבויי ה"אגואים" בקבוצה וברגע שמחליטים על מנהיג לפעילות הקבוצה מתקדמת בקצב מהיר מאוד ומצליחה לבצע את המשימה.

אנחנו מאמינים בלתת לכל אחד את הבמה, ולגרום לכל אחד להרגיש שותף בהצלחות ובכישלונות של הקבוצה, ופתאום אחרי סדנת odtהמושגים אמון,הדדיות,שיתוף,עזרה הדדית,עבודת צוות- מקבלים משמעות אחרת.

מאחורינו מאות לקוחות מרוצים שחוו סדנאות odt אצלנו בחווה ומוכנים לשתף אתכם בחוויות שעברו,תחום חדש שפיתחנו ב-odt הוא "odt water"- סדנאות גיבוש במים בפארק ענבה במודיעין ומה שעשינו: הקבלנו את כל הפרמטרים שאנו עובדים עליהם ביבשה למים, ובכך למעשה אנו נותנים לקבוצות להזמין סדנת odt נוספת אפילו שהם חוו בעבר סדנת odt ביבשה.

איזו פעילות מעניינת אותך?

שלחו לנו ותענו בהקדם:

איזו פעילות מעניינת אותך?

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט