ספק מורשה משרד הביטחון: 11007367
 
סגור בשבתות וחגים
 

התקשרו עכשיו:

    054-6606991   |   08-9470898

משחקי גיבוש לילדים

בני האדם הם יצורים חברתיים התרים אחר מגורים בקרבת אנשים הדומים להם ואחר פעולות משותפות שיוכלו לבצע עם אחרים. משחקי גיבוש הם דרך טובה לעשות פסק זמן בחיי השגרה ולהיזכר ביכולותיהם החברתיות של בני האדם ובכישורים שלהם כצוות. משום כך, ימי גיבוש הם חלק מתכנית שנתית של כל בית ספר, ולהם מקדישים המנהלים זמן כדי לארגן פעילויות גיבוש עבור העובדים שלהם.

סוגי משחקי גיבוש

רעיונות לפעילויות מגובשות אינם חסרים. אלה כמה דוגמאות לסוגים שונים של משחקי גיבוש שנועדו לאחד:

  • תחרות קורות עץ – במסגרת פעילות זו יש צורך לנוע כקבוצה על קורות עץ, תוך שימוש בחבלים המחוברים אליהן. המטרה היא לצעוד יחד כצוות ולעקוף את הקבוצה היריבה. סוד הניצחון הוא לבחור מפקד אחד לקבוצה שיוכל להגיד לאחרים באיזה אופן להזיז את הרגליים. כך ניתן יהיה לעבוד בצורה אחידה ולנצח.
  • בניית צורות הנדסיות – המטרה בסדנה זו היא לבנות דמות כלשהי מצורות הנדסיות מפוזרות. בעלי החוש הוויזואלי המפותח יוכלו לעבוד יחד כדי להצליח במשימה זו.
  • ניווט אתגרי בשטח – זוהי פעילות טובה ומהנה לכל מי שאוהב להתמודד עם המציאות במרחב פיסי של השטח ומרחב צוותי בין אישי. מדובר בפעילות מגבשת הדורשת קבלת החלטות, בחירת צירי תנועה וחלוקת תפקידים.
  • חפש את המטמון – פעילות גיבוש המיועדת בעיקר לילדים. באמצעות חידות ורמזים הפזורים ברחבי השטח, יכולים הילדים להשתתף בפעילות מאתגרת ולפתור יחד חידות מעניינות כדי להגיע לאוצר.

מתגבשים בבית האיכר

בית האיכר פינת החי בע"מ הוא המקום למגוון רחב של פעילויות מאתגרות ומעניינות. בבית האיכר תוכלו להשתתף במגוון משחקי גיבוש ובאטרקציות מהנות כמו מסלולי מכשולים בטבע, טיולי שטח, טיולי גמלים או תחרויות ירי בחץ וקשת. ישנן גם פעילויות המותאמות לימי גיבוש הנערכים בבתי הספר כמו קפיצה על טרמפולינות או הכרת עולמות המופלא של הזוחלים באמצעות פינת ליטוף שבה ניתן ללמוד על נחשים ואף לגעת בהם. כמו כן, בית האיכר מציעים פעילויות ניידות במקומות רבים בארץ כמו גני יהושע, יער בן שמן או הפארק הלאומי של רמת גן.

משחקי גיבוש לילדים

איזו פעילות מעניינת אותך?

שלחו לנו ותענו בהקדם:

איזו פעילות מעניינת אותך?

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט