ספק מורשה משרד הביטחון: 11007367
 
סגור בשבתות וחגים
 

התקשרו עכשיו:

    054-6606991   |   08-9470898

יום כיף עם חיות

בעולם המודרני רוב רובנו חיים באזורים אורבניים ולפיכך נראה שמשנה לשנה אנחנו מתנתקים יותר ויותר מעולם הטבע. במידה ואתם מרגישים כי הניתוק הזה משפיע לרעה על כולנו ללא הבדלי דת, גזע או מין, הגעתם למקום הנכון.

בבית האיכר שממוקם באזור יער בן שמן, מרחק של רבע שעה נסיעה מתל אביב, תוכלו ליהנות מיום כיף שכל כולו חיבור לטבע באמצעות בעלי חיים. מדובר על יום גדוש בפעילויות מהנות ומרגשות שמתאים לבני כל הגילאים, החל מילדים קטנים ופעוטות וכלה בקשישים בכל מסגרת חברתית שהיא, החל מיחידים ומשפחות וכלה בקבוצות גדולות.

מה נעשה ביום הכיף?

בבית האיכר תוכלו להתוודע בתיווכם של המדריכים המקצועיים במקום למגוון של חיות, החל מזוחלים, דרך יונקים קטנים כמו סנאים וארנבות וכלה בחמורים וגמלים. המדריכים ישמחו לחשוף את המשתתפים לעולמם הסודי של בעלי החיים השונים, לספק הסברים מאירי עיניים ומרתקים בצורה בלתי רגילה וכמובן שגם ניתן יהיה לעשות היכרות קרובה עם בעלי החיים. כך למשל במקום ניתן לערוך טיולי גמלים או חמורים, ללטף את המכרסמים הנעימים ואפילו במידה ויש למשתתפים די אומץ, לגעת בנחשים המרהיבים ביופיים.

היתרונות של יום כיף עם בעלי חיים

במציאות שבה יום כיף הוא מושג נרדף לשיטוט חסר משמעות בקניון, יום כיף עם חיות הוא הזדמנות יוצאת דופן לשבור את השגרה ולהתוודע לכל אותם בעלי חיים שכיום אנחנו מתוודעים אליהם בעיקר מבעד למסכי הטלוויזיה או הכלובים של גני החיות. במאות מחקרים כבר נחקרה ההשפעה החיובית של התקשורת עם בעלי החיים על השלווה הנפשית ועל הבריאות הכללית של האדם ומעבר לכך מדובר על הדרך הנעימה והמרתקת ביותר להעביר יום כיף גם עבור מבוגרים וגם עבור ילדים.

כמו כן בעידן שבו ילדים קטנים לא באים במגע עם בעלי חיים, אנחנו עדים להתפשטות של פחד מפני בעלי חיים. אי לכך, כל המומחים לדבר תמימי דעים שאת החינוך לאהבתם של בעלי החיים מומלץ להנחיל כבר מגיל צעיר ככל האפשר. המפגש הבלתי אמצעי עם החיות, ההיכרות הקרובה עם עולמם הרגוע והטבעי והשעות שיבלו במחיצתם יהפכו את בעלי החיים מאיום לחברי נפש ועל כך נאמר – ויפה שעה אחת קודם.

פעילויות נוספות בבית האיכר

בית האיכר ממוקם בכפר הנוער בן שמן ובנוסף לימי כיף עם חיות מוצעות במקום שפע של פעילויות מהנות שמתאימות לבני כל הגילאים, החל מסדנאות גיבוש לעובדים בעלות אופי אתגרי וכלה בפעילויות שמותאמות לילדים. במידה ואתם מעוניינים לשמוע פרטים נוספים ובמידה ואתם רוצים שנתאים לכם את הפעילויות המתאימות ביותר עבורכם באופן אישי, אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בהקדם ואנחנו נשמח לתפור יחד אתכם את יום הכיף המושלם והמהנה ביותר שתחוו בדיוק כמו שחייט עלית תופר חליפה בהתאם למידותיו של כל לקוח ולקוח.

איזו פעילות מעניינת אותך?

שלחו לנו ותענו בהקדם:

איזו פעילות מעניינת אותך?

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט