ספק מורשה משרד הביטחון: 11007367
 
סגור בשבתות וחגים
 

התקשרו עכשיו:

    054-6606991   |   08-9470898

בתי ספר ומתנסים

מבין האהובות ביותר שבין פעילויות לבתי ספר ניתן למצוא פעילויות מתחומים כמו סדנאות ODT, כלומר סדנאות גיבוש, פעילויות ניווטים בשטח, מעגלי מתופפים ועוד. במיוחד אם מדובר על אווירה אותנטית, נוף שונה מהנוף האורבני הרגיל, ועל אחת במקרה בו אין צורך לסוע רחוק מדי בשביל זה. כאן בדיוק נכנס לתפקיד בית האיכר אשר מספק לכם אווירה מדהימה, שפע של פעילויות וסדנאות מגוונות המיועדות , בין היתר, לקבוצות בגילאי בית ספר. את בית האיכר תוכלו למצוא ממש קרוב לבית, אנו ממוקמים באיזור יער בן שמן, ומספקים לכם חווייה יחודית אשר נפרשת על פני יום שלם, בה תוכלו לחוות וליהנות משפע של פעילויות, אטרקציות וחוויות שונות.

פעילויות לבתי ספר עם בית האיכר

בבית האיכר תוכלו למצוא שפע של פעילויות לבתי ספר בגילאים שונים, החל מכיתות א' ועד כיתות יב'. בית האיכר מקבלת קבוצות של מאה אנשים ומעלה, כך שתוכלו להגיע עם הכיתה, השכבה ואפילו כמה שכבות גיל, כאשר לכל קבוצת גיל ניתן יהיה למצוא את הפעילויות הרלוונטיות לאותו הגיל.בבית האיכר תוכלו למצוא צוות מדריכים מנוסה ומקצועי אשר ילווה אתכם במהלך הפעילות שלכם, ידריך ויסייע בכל מה שתדרשו לו על מנת לספק לכם חוויה מהנה ובעיקר בטיחותית.

בין המגוון הרחב של חוויות ופעילויות לבתי ספר, ניתן למצוא עיון, וגם הפעלות פיזיות שונות, כך שאתם המדריכים תוכלו לבחור מראש את הפעילויות השונות אשר מעניינות אתכם ואת התלמידים ולהגיע ליום מרתק ומיוחד במינו. בין ההפעלות השונות תוכלו לבחור, לגילאים המתקדמים יותר, הפעלות גיבוש, ניווט בשטח ותחרויות שונות, כאשר בנוסף, תוכלו ליהנות מהפעלות מהנות כמו חליבה וייצור גבינות והכנת פיתות בטאבון. מבחינת ההפעלות העיוניות יותר תוכלו ליהנות מפינת החיי של החווה, פינת הזוחלים והעופות.בנוסף, תוכלו להתנסות ברכיבה על גמלים ועל חמורים, ליהנות מהפעלות יצירה שונות ועוד, כך שתוכלו ליהנות מיום פעילות שלם, ולחוות את הטבע מהצד הכי מהנה שלו.

איזו פעילות מעניינת אותך?

שלחו לנו ותענו בהקדם:

איזו פעילות מעניינת אותך?

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט