ספק מורשה משרד הביטחון: 11007367
 
סגור בשבתות וחגים
 

התקשרו עכשיו:

    054-6606991   |   08-9470898

יום כיף לעובדים

אחד הדברים החשובים ביותר בסביבה הארגונית זהו הגיבוש בין כלל העובדים של הארגון, וזאת מכמה סיבות. ראשית, גיבוש בין העובדים מייצר סביבת עבודה אישית יותר, אינטימית יותר, אשר מטבע הדברים הופכת להיות מהנה יותר עבור עובדי הארגון ומספקת סביבת עבודה חמה ומגובשת יותר. יום כיף לעובדים מהווה עבור העובדים וגם עבור המנהלים שלהם מעין פרס, אשר מעבר להיותו מהנה ומשנה אווירה משגרת היום יום, הוא מעיד על ארגון שמשקיע בעובדים שלו, דבר אשר מגביר את מוטיבציית העובדים, מגדיל את מידת המחוייבות והנאמנות של העובדים לארגון- דברים אשר מעלים באופן טבעי גם את תפוקתו של העובד, וכך כמובן גם את מצבו של הארגון. אם כך, מהו הפתרון הטוב ביותר לצורך פעילות גיבוש לעובדים ? יום כיף לעובדים הוא בדיוק המענה לעניין זה, ואנו בבית האיכר נעניק לכם את החוויה הטובה ביותר לשם כך.

פעילויות במסגרת יום כיף לעובדים

בית האיכר מציע לכם שלל של פעילויות והפעלות שונות אותן תוכלו לעשות במהלך יום כיף לעובדים אותו תערכו. בין הפעילויות השונות אשר עומדות לרשותכם במסגרת ההפעלות של בית האיכר תוכלו ליהנות מיום כיף בטבע, פעילויות עם בעלי חיים, הפעלות וחוויות שונות ומגוונות. ממש במרכז הארץ, מבלי צורך להתרחק יותר מדי, תוכלו למצוא את בית האיכר, מקום שיזכיר לכם קצת את הטבע השופע, יאפשר לכם לבלות יום כיף מקורי עם החברים והקולגות בעבודה, יעזור לכם להתחבר לשורשים וליהנות מחוויה ייחודית ומהנה במיוחד.

חברות גדולות וקטנות עובדות לילות כימים כדי לארגן יום כיף לעובדים במסגרת יום גיבוש צוות. מנהלי החברה בוחנים אפשרויות שונות לאירועים כדי לספק חוויה בלתי נשכחת לעובדים שלהם אשר טורחים במהלך כל השנה. אם מדובר ביום שלם, הטבע הוא מקום טוב לערוך בו פעילויות. זה הזמן לצאת מהמשרדים הממוזגים אל האוויר הפתוח והשמש ולהשתתף בפעילויות מאתגרות ומרתקות.

יתרונות יום כיף לעובדים

יום גיבוש הוא אחד הימים החשובים ביותר, וחברות מסוימות אף מחייבות את כל העובדים לבוא. אלה כמה יתרונות שבזכותם מתעקשים המנהלים לערוך יום גיבוש:

  • רגעים מגבשים – לא כל העובדים מסתדרים זה עם זה במהלך העבודה, וישנם עובדים המשובצים במחלקות מרוחקות ואינם פוגשים זה את זה דרך קבע בעבודה. הפעילויות המשותפות ביום הגיבוש יעזרו לאחד בין העובדים ולהשכין שלום ביניהם.
  • להוריד את המחיצות – יום כיף לעובדים הוא הזדמנות טובה להסיר את הריחוק הטבעי שבין יחסי עובד-מנהל. העובדים יוכלו לגלות את הצד הנינוח והמשוחרר יותר של המנהל שלהם, אשר פטור מטרדות העבודה השוטפת ביום זה.
  • להגיד תודה – יום גיבוש לעובדים הוא הדרך של החברה להודות לעובדיה על המאמץ שלהם לאורך כל השנה. יום זה הוא גם דרך לעודד את העובדים הטובים להישאר בחברה לא רק בזכות תנאים טובים ושכר הולם, אלא גם בזכות ימי הגיבוש המיוחדים. 
  • התרעננות – יום הגיבוש הוא מעין נופש עבור העובדים. ביום זה יכולים העובדים לקחת פסק זמן משגרת העבודה השוחקת וליהנות מפעילות משותפת ומיוחדת עם הקולגות שלהם. 

גיבוש עם בית האיכר

אם אתם מעוניינים לארגן לעובדים פעילויות מהנות בחיק הטבע, בית האיכר פינת החי בע"מ הוא המקום האידיאלי לכך. בבית האיכר תוכלו לבחור במגוון רחב של פעילויות עבור העובדים המסורים ולספק יום כיף לעובדים שהם לא ישכחו בקרוב. הסדנאות של בית האיכר נועדו לאתגר את המשתתפים ולגרום להם לעבוד כצוות. לעובדים שאוהבים בעלי חיים אקזוטיים מוצעת פינה מיוחדת ובה נחשים וזוחלים. מי שאינו נרתע מיצורים אלה יוכל ללמוד עליהם יותר ואף לגעת בהם. ניתן גם להשתתף בסדנת אלתור מיוחדת שהיא בעצם סדנת צחוק המועברת על ידי איש מקצוע. כך יוכלו העובדים לפרוק את כל המתחים שצברו בשבוע האחרון.

יום כיף לעובדים

איזו פעילות מעניינת אותך?

שלחו לנו ותענו בהקדם:

איזו פעילות מעניינת אותך?

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט