ספק מורשה משרד הביטחון: 11007367
 
סגור בשבתות וחגים
 

התקשרו עכשיו:

    054-6606991   |   08-9470898

אירועי חברה בבית האיכר

בית האיכר פותח בפניכם את שעריו ומזמין אתכם ליהנות מאירועי חברה באווירה באמת אחרת. פחות משעה מתל אביב תכנסו לפתע לעולם חדש, מרגש ומפתיע במיוחד. במרחק נגיעה מהרעש והאורבניות שבתוכה אנחנו חיים, מחכה לכם מקום מרענן עם אין סוף הפתעות.

אירועי חברה בבית האיכר הם אירועים בלתי נשכחים. הפעם אף אחד לא נשאר פאסיבי או יושב בצד, כולם משתתפים ונהנים. עם שפע ההצעות והאטרקציות שלבית האיכר יש להציע פשוט אי אפשר שלא להתענג על כל רגע.

בכל ארגון או חברה יש אחת לתקופה ערבי גיבוש ואירועי חברה.

לאירועי חברה יש תפקיד חשוב ביותר בחיי הארגון היום יומיים, ועל אף העובדה שהם נערכים רק אחת לתקופה, הרי שהאפקט שלהם נמשך ונמשך.

מעבר לכך שמדובר במפגשים אשר מגבשים, אירועי חברה מאפשרים לעובדים ולמנהלים ליהנות מערך מוסף, לזכור שהארגון הוא בית ולא רק מקום עבודה ולשבור קצת את שגרת היום יום שעלולה לשחוק קצת.

אירועי חברה בבית האיכר בהחלט יהיו באווירה חדשה לחלוטין ויעניקו חווית אקסטרים של ממש.

בית האיכר הינו מתחם מדהים, גדול ומגוון אשר מספק חוויה רב חושית עם שפע של פעילויות מסוגים שונים. במקום שבו תקבלו את ההזדמנות ללמוד לירות בחץ וקשת, תוכלו ליהנות גם מהיכרות עם עולם הזוחלים, עולם הצמחים הטורפים, ללמוד להסוות עצמכם בשטח ועוד ועוד.

בית האיכר מאפשר חוויה קלאסית ויחודית של הפקת אירועי חברה ייחודיים וממש לא שגרתיים.

ברחבי האתר תוכלו ליהנות משפע ההצעות שלנו ולבחור את המסלולים והשילובים המתאימים לכם.

אירועי חברה בבית האיכר יכולים להיות אירועי גיבוש לעובדים וכך גם ימי גיבוש למנהלים- ללא ספק תהיה זו חוויה מאתגרת ומעניינת במיוחד.

לקבלת רשמים נוספים, תוכלו לעיין בגלריית התמונות המצויה באתר.

איזו פעילות מעניינת אותך?

שלחו לנו ותענו בהקדם:

איזו פעילות מעניינת אותך?

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט