ספק מורשה משרד הביטחון: 11007367
 
סגור בשבתות וחגים
 

התקשרו עכשיו:

    054-6606991   |   08-9470898

אטרקציות לילדים בבית האיכר

בין אם במסגרת פעילות חוץ של בית הספר או הגן, ובין אם במסגרת משפחתית, יום כיף לילדים הוא ללא ספק אחת הפעילויות החשובות והמהנות ביותר אותה תוכלו לספק לילדים, וכך גם לעצמכם, בין אם אתם המדריכים או ההורים של הילדים.

בבית האיכר, אשר ממוקם באיזור חוות עמק איילון, תוכלו למצוא מתחם ענק המספק מגוון רחב ומגוון ביותר של אטרקציות לילדים, הפעלות ופעילויות מגוונות אשר יוכלו להפוך את יום הכיף שלכם ליום מושלם של ממש.

בית האיכר פותח בפניכם את שעריו ומזמין אתכם לבלות יום כיף לילדים בסביבה מהנה וייחודית, לצד מדריכים מנוסים ומקסימים אשר ילוו אתכם במהלך החוויות השונות, כך שתוכלו להפיק את המיטב מהיום המיוחד שלכם. בית האיכר עשיר באטרקציות לילדים המיועדות לקבוצות בהיקפים שונים בכל ימות השנה, בכל שעות היום

בין שלל האטרקציות לילדים ניתן למצוא :

בבית האיכר תוכלו ליהנות מסדרה של הפעלות שונות ומגוונות, כאלה שיצריכו מכם פעילות פיזית, קשב, או סתם התרפקות על פעילויות נחמדות ומהנות.

יום כיף לילדים יוכל להיות מורכב מהפעלה ארוכה אחת, כך למשל מסדנאות ODT או סנדאות ניווט במהלכם הילדים ילמדו על עבודת צוות, שיתוף פעולה ויהנו מפעולות מאתגרות שונות, וכך גם יוכל יום כיף לילדים להיות מורכב מכמה הפעלות עוקבות, כך למשל רכיבה על חמורים או על גמלים, הכנה של פיתות בטאבון, מעגלי מתופפים, סנדאות יצירה בצבעים או מצמר כבשים ועוד.

אם אתם מעוניינים לצאת ליום של כיף ומלא אטרקציות לילדים בקבוצה מאורגנת מטעם בית הספר או גן הילדים, חשוב להזמין מקום מראש. לקהל הרחב, המתחם פתוח במהלך החגים.

מחפשים מקום שבו תוכלו להזמין אטרקציות לילדים? לא יודעים באיזו אטרקציה לבחור? בין אם אתם חוגגים יום הולדת לילדתכם בת השבע או שאתם מתכננים יום כיף לחברים של ילדכם החוגג בר מצווה בשבוע הקרוב, מומלץ להתעניין באטרקציות בחיק הטבע. כך תוכלו לספק לילדים גירויים חדשים שהם אינם נחשפים אליהם בדרך כלל, בשל המגורים בעיר גדולה וצפופה ובשל השימוש ההולך וגובר במכשירים הסלולריים.

לבחור אטרקציות לילדים

לא תמיד קל לבחור את האטרקציה המתאימה לילדים. להלן כמה דגשים לבחירת אטרקציות:

  • גיל המשתתפים – חשוב לבחור אטרקציה המתאימה לגיל המשתתפים. רכיבה על גמלים, למשל, תתאים יותר לבני נוער ופחות לילדים קטנים הזקוקים להשגחת מבוגר כדי לעלות על גמל. משום כך, ניתן לארגן עבורם אטרקציות המתאימות לגובהם ולמבנה הגופני שלהם כמו רכיבה על חמורים.
  • פעילות הכוללת בעלי חיים – מרבית הילדים אוהבים בעלי חיים, אך לא כל בעלי החיים מתאימים לילדים. אם הילד פוחד להחזיק נחש, אל תכריחו אותו לעשות זאת. במקום זאת ארגנו עבורו פעילות בפינת ליטוף שבה הוא יוכל לשחק עם בעלי חיים קטנים יותר שנראים מאיימים פחות.
  • התנסות באפייה – כבר בגיל צעיר אפשר להתחיל לחשוף את הילדים לסודות האפייה. גם אם הם אינם אוהבים לעזור במטבח, הילדים ישמחו להשתתף בפעילות כמו אפית פיתות על טאבון ולטעום מהפיתה כאשר היא מוכנה.
  • העיקר הוא האתגר – אם אתם מארגנים אטרקציות לילדים עבור ילדים בגיל הבר מצווה והבת מצווה, תוכלו לאתגר אותם באמצעות פעילויות מאתגרות כמו התמצאות בתנאי שטח עזרת מפות, משחקי הסוואה, משחק ירי כדורי פיינטבול או טיפוס על מתקנים מאתגרים.

בית האיכר – הפתרון לכל פעילות

אם אתם מארגנים אטרקציות לילדים מומלץ לפנות למקום שבו מתרכזות הפעילויות המאתגרות ביותר – בית האיכר פינת החי בע"מ. בית האיכר יכול לספק עבורכם כל אטרקציה שתרצו ולהתאים את הפעילויות לילדים. ישנן אטרקציות המתאימות לכל סוגי הגילים כמו מעגל מתופפים. אטרקציות אחרות כמו משחקים מאתגרים יתאימו לבני עשר ומעלה, בעוד אטרקציות כמו טרמפולינות או פינות ליטוף יתאימו גם לילדים קטנים יותר.

אטרקציות לילדים

איזו פעילות מעניינת אותך?

שלחו לנו ותענו בהקדם:

איזו פעילות מעניינת אותך?

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט